Düğün törenlerinin en çok beklenen yanlarından biri olmasının yanı sıra, düğün pastası törenin en önemli dekrolarından biridir ve törenin genel konseptini ve kişiliğini yansıtması açısından da önemlidir. Düğün pastanda kullanılacak lezzetler kadar nasıl gözükeceği üzerine de düşünmelisin. Bu konuda kararsızlık yaşıyorsan sana yardımcı olmak için burçlara göre düğün pastası listesi hazırladık. Böylece kendine uygun pastayı bulmaya bir adım daha yaklaşabilirsin!

Hangi tür pastanın burcun için uygun olduğunu bul

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan): 3D ÇİÇEKLER

Koç kişiliğini yansıtması için 3D vurgularla ile tamamlanan 3 katlı fondan pasta seçebilirsin. Pasta enerjik, neşeli ve cesur, tıpkı senin gibi!

Koç burcu düğün pastası

 

BOĞA (20 NİSAN – 20 MAYIS): MEYVELİ ÇIPLAK PASTA

Boğa burcu düğün pastası

Boğa burcu olarak pratik olmayı seviyorsun. Bu yüzden düğün pastan için fondan kullanmak yerine çıplak pasta tercih etmelisin. Her katı dekoratif olan, ancak pasta kesildikten sonra da her porsiyona eklenebilen meyveler ile süsleyin.

 

İKİZLER (21 MAYIS –  20 HAZİRAN): FONDAN ÇİÇEK DETAYLI

İkizler burcu olarak, çoğu zaman rasyonel, yaratıcı, ciddi, meraklı ve istekli olduğunu biliyoruz. Sürekli değişen kişiliğine uygun bir pastaya ihtiyacın var ve birçok tasarım öğesini tek bir üründe birleştiren tasarımlar sana uygun.

İkizler burcu düğün pastası

 

YENGEÇ (21 HAZİRAN – 22 TEMMUZ): TEREYAĞ KREMASI

Düğün pastası için romantik bir seçim kişiliğine uygun olacaktır. Yumuşak tereyağı kreması ve renklerle süslenmiş bir düğün pastası tam da sana göre.

Yengeç burcu düğün pastası

 

ASLAN (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS): MACARONLAR

Aslanlar yaratıcı ve iddialıdır. Bu yüzden macoronlar, kirazlar, kremalı dondurmalar ve çikolata kaplı çiçeklerden oluşan pastalar düğün için seçilmesi gereken pasta özellikleridir. Eğer bir aslan burcu isen bu tarz bir seçim yapmalısın.

Aslan burcu düğün pastası

 

BAŞAK (23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL): DOĞAL TONLAR

Detaylar senin için önemli, mükemmelliyetçi yapına rağmen kişiliğinin sıcak ve karizmatik bir yanı var. Çiçeklerle süslenmiş sade ancak doğal tonlara sahip çıplak pasta kişiliğini yansıtmakta en iyi seçim olacaktır.

Başak burcu düğün pastası

 

TERAZİ (22 EYLÜL – 22 EKİM): BEYAZ FONDAN

Terazi burcu olarak düzeni sevdiğini biliyoruz. Bu yüzden beyaz fondan ile kaplı sade, şık ve klasik bir düğün pastası sana ve düğünün göre uygun olacaktır.

Terazi burcu düğün pastası

 

AKREP (23 EKİM – 21 KASIM): YARI ÇIPLAK ÇİKOLATALI PASTA

Senin için en doğru seçim çikolatalı düğün pastası. Yarı çıplak bir kek ve çiçeklerle süslenmiş düğün pastası davetliler üzerinde daha canlı ve dinamik bir his uyandıracaktır.

Akrep burcu düğün pastası

 

YAY (22 KASIM – 21 ARALIK): ÜÇ FARKLI PASTA

Yay burcuysan risk almaktan korkmayan ve farklı olmayı seven bir yapın var demektir. Bu yüzden tek bir pasta yerine üç farklı tatta doğal çiçeklerle süslenmiş ve eğlenceli kişiliğini yansıtan bir düğün pastasından başka ne düşünebilirsin ki?

Yay burcu düğün pastası

 

OĞLAK (22 ARALIK – 19 OCAK): KLASİK FONDAN PASTA

En az ayrıntıya sahip fondan kaplı bir düğün pastası yeterli olacaktır. Süsleme eklemek istersen de basit bir şerit veya en üst kata bir çiçek demeti ekleyebilirsin.

Oğlak burcu düğün pastası

 

KOVA (20 OCAK – 18 ŞUBAT): MEYVE ŞÖLENİ

Eğlenceli ve modern yapını ortaya koyan, hem renkli hem de sıcak bir hava oluşturcak meyveli bir pasta ile düğününü tamamlamalısın.

Kova burcu düğün pastası

 

BALIK (19 ŞUBAT – 20 MART): BEYAZ TEREYAĞ KREMASI

Sakin ve duygusal yanını ön plana çıkarmanı sağlacayak tereyağ kreması ve eklenmiş küçük yeşillikler ile bu pasta kişiliğini yansıtan romantik  bir seçim olacaktır.

Balık burcu düğün pastası

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here