2018 Gelinlik Modelleri
2018 Gelinlik Modelleri

2018’in gelinlik modası hakkında ne kadar bilgiye sahipsin? Bu sene düğün yapmayı planlıyorsan gelinliklerde hangi detaylar ön plana çıkıyor ve sen hangisini seçmelisin? Bu yazımızda sana 2018 yılında öne çıkan gelinlik modellerinden bahsedeceğiz.

Bu yıl gelinliklerde detaylar oldukça önemli. işte başlıyoruz;

Sırt Dekoltesi

Sırt dekoltesinin serüveni her zaman olduğu gibi bu senede devam ediyor. Ancak küçük bir farkla. Geçtiğimiz senelerde gelinlik modellerindeki sırt dekolteleri o kadar fazlaydı ki gelinler neredeyse çıplak gibi gözüküyorlardı. Birçok gelin adayı için giyilemeyecek derecede iddalı modeller vardı.

Neyse ki, 2018 yılında sırt dekolteleri “U” şeklinde derin değil. “V” şeklinde derin ve dramatik dekolteler var. Ayrıca tül detaylı şeffaf sırt modelleri de çok fazla cilt göstermeden çekici bir görünüm kazanman için bu yıl tercih edebileceğin sırt dekolteleri arasında.

V Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli
V Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Spagetti askılı gelinlik modelleri de bu senenin öne çıkan trendlerinden. Bu zarif askılar ile düğün günü istediğin gibi, gelinliğini çekiştirmeden dans edebilir ve eğlenebilirsin!

Spagetti Askılı Gelinlik Modeli
Spagetti Askılı Gelinlik Modeli
Kollu Gelinlikler

Son birkaç yıldır gelinlik modasında damga vuran kollu gelinlikler, bu sene de önemini koruyor. Pinterest’in 2018 Düğün Trendleri Raporu’na göre “kollu” gelinlik modelleri araması %75 oranında artmış. Uzun kollar, gelinliğe romantik,eski ve şık bir görünüm katıyor. Hem ülkemizdeki hem de dünyadaki ünlülerin tercihleri de uzun kollu gelinliklerden yana oldu; Kate Upton,Miranda Kerr,Victoria Swarovski,İdina Menzel, Aslı Hünel, Buse Varol kollu gelinlik tercih eden ünlü isimler arasında.

Uzun Kollu Gelinlik Modeli
Uzun Kollu Gelinlik Modeli
Pelerinler

Eğer kolsuz bir gelinlik düşünüyorsan bu sene gelinliğin üzerine alabileceğin ve ilerleyen saatlerde çıkarabileceğin pelerinli gelinlik modelleri de bu sene önemli trendlerden. Hem tek bir gelinlikle iki farklı hava yaratmak için de orijinal bir seçim olacaktır. Bizden söylemesi 😉

Pelerinli Gelinlik Modeli
Pelerinli Gelinlik Modeli

Bu senenin önemli gelinlik modasından bahsettik. Eğer hayalindeki gelinliği bulmak istiyorsan Gelinga‘yı ziyaret edebilirsin!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here